Kosmetologia genetyczna

Klucz do młodej skóry

Czy wiesz, że za starzenie skóry w 50% odpowiadają czynniki genetyczne?

Choć uwarunkowania genetyczne są niezmienne przez całe życie, to znając ich słabe i mocne strony, można tak zaplanować pielęgnację skóry, by jak najdłużej pozostała ona młoda, zdrowa i piękna. Poznanie kodu genetycznego skóry to pierwszy świadomy krok w kierunku spersonalizowanej pielęgnacji, dostarczającej cerze dokładnie tego czego potrzebuje. Kończy się dotychczasowa pielęgnacja skóry, często przypadkowa i nieefektywna.

Dzięki znajomości DNA genokosmetyki stworzone przez Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz są precyzyjnie dobierane pod kątem występujących problemów skóry – tych które są już widoczne, ale przede wszystkim tych, które będą pojawiać się w przyszłości, a wynikają właśnie z uwarunkowań genetycznych. Prewencyjna pielęgnacja jest kluczowa, by jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd skóry.

50 lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie na rynku to gwarancja jakości, skuteczności oraz bezpieczeństwa.

Poznaj idealne połączenie

Genokosmetyki mogły powstać jedynie dzięki połączeniu doświadczeń Laboratorium Kosmetycznego NOREL z wiedzą z zakresu odczytywania i interpretacji genów laboratorium Vitagenum.

Jak to działa?

Krok 1. Badanie DNA

Każda genoterapia rozpoczyna się wywiadem i pobraniem materiału genetycznego do badania.

Krok 2. Pielęgnacja

Genopielęgnacja z zastosowaniem specjalistycznych genokosmetyków odbywa się w ramach indywidualnie zaprojektowanego dla Klientki programu pielęgnacyjnego.